Į Pradžią Išbandė naująsias technologijas

Išbandė naująsias technologijas

2019-12-04

Gruodžio 3-osios rytmetį Viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyrius sulaukė svečių. Čia apsilankė Radviliškio miesto Gražinos pagrindinės mokyklos 4-osios lavinamosios klasės moksleiviai su mokytoja Renata Jociene ir mokytojos padėjėja Dovile Šulniene.

Vyresnioji bibliotekininkė Vilija Budraitienė moksleiviams parodė, kaip naudotis virtualios realybės akiniais. Vaikams buvo sudaryta galimybė atsidurti dinozaurų šalyje, tame laikmetyje, kai jie dar gyveno.

Kita moksleivių grupė klausėsi vyresniosios bibliotekininkės Jolantos Šilinskienės skaitomo kūrinio – Rocio Bonnila „Kokios spalvos yra bučkis“. Po to ant šviečiančių molbertų visi piešė įsivaizduojamus bučkius, kurie atgimė įvairiausiose spalvų gamose.

Šiuolaikinės technologijos sudomino moksleivius, suteikė naujų žinių ir įspūdžių.

Viešosios bibliotekos informacija