„Šiaulių knygų mugė – kitaip“

Vėl ruduo, ir vėl Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka (ŠAVB) kviečia į tradicinę, jau penktąją, Šiaulių knygų mugę, kuri vyks lapkričio 9–22 dienomis.

ŠAVB direktoriaus prof. Broniaus Maskuliūno kvietimas - https://www.youtube.com/watch?v=mgwL3b3nk9g&;feature=emb_logo

Šių metų knygų mugė, skirta ŠAVB 70-mečiui, bus ypatinga – ji keliasi į virtualią erdvę, kurioje bus galima stebėti vaizdo įrašuose užfiksuotus pokalbius su populiariausiais rašytojais ir kultūros veikėjais apie naujausias knygas bei skaitymo naujienas. „Šiaulių knygų mugės – kitaip“ programa kaip niekada turininga – per dvi savaites virtualioje erdvėje (ŠAVB svetainė, socialinių tinklų Facebook ir YouTube profiliai) pasirodys net 9 pokalbiai su įdomiomis asmenybėmis.

Kaipgi knygų mugė be knygų! Šiemetės jos metu projekto partnerio knygynų tinklo „Vaga“ Šiaulių miesto knygyne, taip pat interneto knygyne www.vaga.lt su specialiai šiai progai skirtu nuolaidos kodu galėsite pigiau įsigyti Jums patikusių knygų. Daugiau informacijos ieškokite www.savb.lt

Pristatome Jums pirmąjį „Šiaulių knygų mugės – kitaip“ pokalbį su poetu Mindaugu Nastaravičiumi apie jo eilėraščių knygą „Bendratis“ (2018). M. Nastaravičių kalbina žurnalistas Rytis Zemkauskas.

https://www.youtube.com/watch?v=h6nh-R3YFQ0&;feature=emb_logo