Warning: Creating default object from empty value in /home/a0011236/public_html/libraries/joomla/application/module/helper.php on line 155

Virtualus seminaras tėvams

2020-12-10

Baisogalos bibliotekoje gruodžio 8d. vyko virtualus seminaras tėvams ,,Konfliktų sprendimo būdai ir literatūra“.

Kūrybinės dirbtuvės Radviliškio rajono moksleiviams

2020-12-09

„Manyje gyvena vaikas“ taip apie save sako dailininkė, rašytoja ir knygų iliustratorė Sigutė Ach, gruodžio 8 d. pravedusi  dvi nuotolines kūrybines dirbtuves Radviliškio V. Kudirkos progimnazijos antrokams (mokytoja Rasmuta Valčiukienė) ir Šeduvos gimnazijos trečiokams (mokytoja Lina Paškevičienė).

daugiau

Apie knygelę „Kitoks pasaulis“

2020-12-09

Pasaulis kupinas įdomybių ir netikėtumų. Ar esate pasiruošę keliauti į nuostabų ir spalvotą pasaulį? Kiekvienas puslapis – tai naujas, netikėtas ir vertingas atradimas.

Projektas padeda skatinti kūrybiškumą

2020-12-07

Kūrybingas žmogus pasaulį suvokia plačiau, todėl labai svarbu vaikus ugdyti taip, kad jie sugebėtų žvelgti į situacijas nevienapusiškai. Radviliškio viešosios bibliotekos Šeduvos filialo projektas „Kūrybiškumo skatinimas skaitymu“, naudodamas įvairias kultūrinių renginių formas, siekia skatinti rajono moksleivių kūrybinę saviraišką.

Virtualus seminaras su neuroedukatore Rėda Grigaitiene

2020-12-03

Gruodžio 2d. vykdant Radviliškio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Baisogalos filialo projektą „Konfliktų sprendimas knygų iliustracijose“, Baisogalos mokykloje-darželyje, trečiokų klasėje vyko virtualus seminaras su neuroedukatore Rėda Grigaitiene.

daugiau

Projektas „Konfliktų sprendimas knygų iliustracijose“

2020-12-02

Radviliškio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Baisogalos filialas tęsia projektą „Konfliktų sprendimas knygų iliustracijose“. Projekto tikslas padėti vaikams išmokti spręsti konfliktus naudojant paveikslėlių knygas. Vien paveikslėlių knygų vartymas, skaitymas jau gali būti savotiška terapija – nusiraminimas. Tad lapkričio mėnesį vyko virtualūs garsiniai skaitymai Baisogalos mokyklos - darželio Pakiršinio pradinio ir ikimokyklinio ugdymo skyriuje, RPBSP Pakiršinio kaimo vaikų dienos centre, bei Radviliškio rajono Palonų daugiafunkciniame centre.