Fotografijų paroda „Kinija iš arti“

2019-06-10

Pakalniškių kaimo bibliotekoje surengta šviesaus atminimo Vitolio Januševičiaus fotografijų paroda „Kinija iš arti“. Šioje parodoje įamžintos kelionės į Kiniją akimirkos. Fotografijos atskleidžia ir iš arčiau supažindina su šios šalies kultūra, rytietišku gyvenimo ritmu, žmonėmis, miestais: Huašanu, Šanchajumi, Hangdžou, Sindžou, Sianu ir Pekinu. Fotografijose įamžinta daug nuostabių akimirkų: kalnai, pastatai, spinduliuojantys dangoraižiai, įspūdingi naktiniai miestų vaizdai, žmonių portretai, statulos, kanalai su romantiškais tilteliais, vaizdai iš musulmonų šventyklų.

Pakalnišk. 1 Pakalnišk. 2

Šniūraičių bibliotekoje pristatoma Jadvygos Bučnienės juostų paroda

2019-06-05

Birželio mėnesį Šniūraičių bibliotekoje veikia kraštietės Jadvygos Bučnienės (gim. 1943 m.) paroda, kurioje pristatomos autorės audžiamos juostos bei kaklajuostės. Šniūraitiškė visą gyvenimą audė juostas, dabar tai daro kiek rečiau, tačiau su tokiu pat užsidegimu. Ypatingo kruopštumo reikalaujančiais kūrybos darbais jau apdalyti visi norintys turėti bei pasipuošti šiuo tautinio kostiumo atributu.

Šniūraičiai 1

daugiau

Vaikų gynimo dienai skirta šventė „Šviesoforas“

2019-06-04

Gegužės 31 d. Sidabrave vyko Vaikų gynimo dienai skirta šventė „Šviesoforas“, kurią organizavo Sidabravo biblioteka kartu su kultūros namų ir bendruomenės atstovais. Šventę pradėjo Sidabravo gimnazijos ikimokyklinio amžiaus grupės „Boružiukai“ auklėtiniai kartu su priešmokyklinio ugdymo grupės „ Kodėlčiukais“ ugdytiniais.

VB-Sidabravas 1 VB-Sidabravas 2

,,Poezijos pavasaris” Raudondvario bibliotekoje

2019-05-27

Pasipuošęs kvepiančiais alyvų žiedais atskrieja pavasaris, kaip ir kasmet atsinešdamas poezijos skambesį. Gegužės 23 d. Raudondvario kaimo bibliotekoje vyko renginys, kuris visus sukvietė į ,,Poezijos pavasarėlio“ skaitymus.

RAUDONDVARIS 1 RAUDONDVARIS 2

daugiau

Vaikų knygos šventė „Atverk knygelės duris“

2019-05-14

Gegužės 9 dieną Pakalniškių kaimo bibliotekoje vyko tradicinė vaikų knygos šventė „Atverk knygelės duris”. Šiais metais ši šventė vyko kiek kitaip, nes renginyje dalyvavo bibliotekininkės Ramutės Smailienės pakviestas vaikų rašytojas Virgis Šidlauskas. Tai – jaunas ir talentingas rašytojas, per kelerius metus parašęs ir išleidęs net keturias knygas vaikams: „Ulfas ir stebuklinga barzda“, „Ugnikalniukas ieško draugų“, „Slaptoji Kornelijaus Van Drebelio misija“ ir „Ulfas ir povandeninis miestas“.

pak 1 pak 2 pak 3

daugiau

Sidabre vyko šventinis renginys mamai

2019-05-08

Gegužės 3 d.  Sidabravo kultūros namų salėje susirinko Vadaktų, Sidabravo ir Beinoravos miestelių gyventojai į šventę, skirtą  Motinos dienai paminėti.

sidabravas1 sidabravas2