Warning: Creating default object from empty value in /home/a0011236/public_html/libraries/joomla/application/module/helper.php on line 155

Kalėdinė popietė

2019-12-11

Gruodžio 10 d. Vainiūnų kaimo bibliotekoje apsilankė Pakiršinio darželio-mokyklos 3-iosios klasės mokiniai bei jų auklėtoja Daiva Kaupienė.

daugiau

Popietė apie knygas ir skaitymą

2019-12-09

Sidabravo biblioteka savo skaitytojus pakvietė į popietę „Rekomenduok draugui perskaitytą knygą“.

Beinoravoje – renginių diena

2019-12-02

Lapkričio 29 d. Beinoravos biblioteka pakvietė net į du renginius. Pirmasis – adventinių vainikų edukacija. Pinti vainikus ir juos dekoruoti mokė beinoravietė Zita Kriaučiūnienė, gamtos grožio puoselėtoja, daug metų savo meistriškais floristiniais darbais papuošianti visas Beinoravoje vykstančias šventes.

Rankdarbių paroda Pakalniškyje

2019-11-26

Pakalniškių kaimo bibliotekoje parengta Vaidos Gabenytės-Zacharevičienės kryželiu siuvinėtų paveikslų paroda „Atgyjantys paveikslai“. Autorė, siuvinėjanti jau 20 metų, eksponuoja 16 savo darbų. Juose vyrauja gamtos, gėlių, peizažų motyvai.

Popietė bibliotekoje

2019-11-26

Lapkričio 21 d. Pakalniškių bibliotekoje apsilankė Pakalniškių pagrindinės mokyklos I klasės mokiniai su mokytoja Angele Kryževičiene.

daugiau

Popietė „Šviesūs išlikim rudens šėlime“

2019-11-20

Šeduvos globos namuose surengta popietė „Šviesūs išlikim rudens šėlime“. Joje dalyvavo Šeduvos globos namų gyventojai. Bibliotekininkė Regina Juknienė paskaitė minčių apie gyvenimo džiaugsmą, jo prasmę. Sidabravietė Nijolė Snockienė grojo akordeonu, atliko lietuviškų dainų, paskaitė lietuvių poetų eilių.

Viešosios bibliotekos informacija

Nuotraukos Dianos Krivickienės