Žaislinių beždžionėlių paroda bibliotekoje

Beždžionėlių paroda

Viešosios bibliotekos Šniūraičių filiale parengta žaislinių beždžionėlių iš Albinos Onos Jančenkovos kolekcijos paroda. Ji, pristatanti įvairių eksponatų, traukia ir vaikų, ir suaugusiųjų dėmesį.

Tai – tik dalis turimų šių žaislų. Savo kolekciją moteris kaupė ne vienerius metus ir toliau vis gausina. Kolekcininkės kambarys talpina jau per 300 šimtų pliušinių, keramikinių ir kitokių šių žaislų. Kiekvienas jų vis kitoks išvaizda, spalva, dydžiu. Tai būdinga ir parodoje pristatomiems žaislams.
Albina Ona Jančenkova gimė 1946 m. Jurbarke. Nuo 1989 m. gyvena Šniūraičių kaime, Radviliškio rajone. Ji ne tik kolekcionuoja žaislines beždžionėles, bet ir kuria eiles, skaito knygas. 2013m. Radviliškio viešosios bibliotekos išleistame Radviliškio krašto almanache ,,Paversmiuos...“ spausdinta ir jos kūrybos.
Paroda veiks iki spalio 10 dienos.

Aušra Zaturskienė,
Šniūraičių filialo vyr. bibliotekininkė