Vaikų knygos šventė 2015

Renginio dalyviai

Gegužės 14 dieną Pakalniškių kaimo bibliotekoje įvyko tradicinė Vaikų knygos šventė. Joje dalyvavo Pakalniškių pagrindinės mokyklos I–IV klasių mokiniai su mokytojomis Ramune Malatokiene ir Vilma Kleiniene bei darželio grupės „Žiedeliai“ vaikučiai su auklėtoja Laima Didaronkiene. Vaikams šventinę nuotaiką dovanojo Radviliškio viešosios bibliotekos lėlių teatras „Boružėlė“, kuris parodė net du spektakliukus.

Savo programėlę pristatė ir mokiniai: dainavo, žaidė. Šventės pabaigoje paskatinti geriausieji bibliotekos skaitytojai. Daugiausiai knygų perskaitę Žilvinas Leščinskas ir Elinga Musteikytė buvo apdovanoti pasakų knygelėmis, kitiems vaikams įteikti padėkos raštai. Po spalvinimo knygelę gavo ir darželio vaikučiai, kurie kartu su mamytėmis lankosi bibliotekoje. Viešnios iš Radviliškio viešosios bibliotekos vaikus apdovanojo knygų skirtukais. Šventės pabaigoje visi dalyviai išsirikiavo bendrai nuotraukai.

Ramutė Smailienė,
Pakalniškių filialo vyresnioji bibliotekininkė