Pažintis su bibliotekininko profesija

Moksleiviai Viešosios bibliotekos konferencijų salėje

Sausio 28 dieną Pakalniškių pagrindinės mokyklos VII–X klasių mokiniai, vadovaujami dailės ir technologijų mokytojos Vigitos Lenzbergės, norėdami susipažinti su bibliotekininko profesija, apsilankė Radviliškio viešojoje bibliotekoje.

Mokiniams apie biblioteką papasakojo Vaikų literatūros skyriaus vedėja Nijolė Pakštienė. Atvykusieji buvo pakviesti į bibliotekos konferencijų salę, kur lėlių teatras „Boružėlė“ parodė nuotaikingus spektakliukus iš bibliotekos gyvenimo. Apžiūrėjus salėje eksponuojamą parodą, ekskursijos dalyvius priėmė ir bibliotekos veiklą apžvelgė Viešosios bibliotekos direktorė Violeta Šukaitienė. Po to mokiniai aplankė bibliotekos Komplektavimo, Informacijos-kraštotyros, Vaikų literatūros, Skaitytojų aptarnavimo skyrius, Turizmo informacijos centrą, Žaisloteką.
Grįžus namo, kaimo bibliotekoje buvo aptarta ekskursija, mokiniai supažindinti su čionykštės bibliotekos darbu.

Ramutė Smailienė,
Pakalniškių filialo vyresnioji bibliotekininkė