Į Pradžią Filialai Naujienos Baisogalos biblioteka aktyvi antrame saugaus eismo renginyje

Naujienos

Baisogalos biblioteka aktyvi antrame saugaus eismo renginyje

2016-07-05

Traukiami saugaus eismo viktorinos klausimai

Birželio 25 d. Baisogalos miestelyje surengtas pučiamųjų orkestrų koncertas ,,Vario audra“, kurio metu vyko  projekto ,,Eismo saugumas bendruomenėse 2016“ antrasis renginys. Projektą organizuoja Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos kartu su partneriais –  ,,Šiaulių regionų keliai“. Vykdytojai – Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga.

Saugaus eismo palapinėje,  kuri buvo išpuošta balionais ir vaikų piešiniais, plušėjo saugaus eismo projekto simbolis Katė (vyresnioji bibliotekininkė Viktorija Golcienė) ir vyresnioji bibliotekininkė Alvyda Žižniauskienė. Bibliotekininkėms talkino kunigas Tomas Janavičius, bendruomenės pirmininkas Artūras Radžiūnas, kultūros namų kolektyvų vadovės Neringa Bernadickienė ir Jūratė Kačiukevičienė. Buvo kviečiami užsukti  ir vaikai, ir suaugusieji. Po vieną, šeimomis jie ir orkestrų dalyviai atsakinėjo į saugaus eismo viktorinos klausimus, gilinosi į įvairias situacijas perėjose, pasakojo apie eismo dalyvių elgesį gatvėje ir kelkraštyje. Grupelė vaikų skaitė saugaus eismo knygeles  – Z. Sadauskaitės „Tūkstančio šviesoforų šalyje“, Z. Gaižauskaitės „Šviesoforas“, A. Čereškos „Saugaus eismo ABC“. Po to vaikai ant asfalto piešė vienos iš knygelių herojų katiną, kuris yra šių metų saugaus eismo simbolis.

Po pasirodymų visi ,,Vario audros“ kolektyvai buvo apdovanoti  saugaus eismo priemonėmis, kurios primins eismo taisykles ir prisidės gerinant eismo saugumo būklę Lietuvos keliuose bei gatvėse.

Baisogalos bibliotekos informacija