Naujienos

Įsimintina šventė Beinoravos vaikams

Nuostabi šventė subūrė Beinoravos vaikus

Rugpjūčio 27 dieną kraštietė, nuolatinė Beinoravos bibliotekos rėmėja, Lietuvos ultramaratonininkė, Tarptautinės futbolo federacijos kategorijos teisėja Vaiva Kurpytė-Skipitienė Beinoravos krašto vaikus ir jų tėvelius sukvietė į nuostabią šventę „Dienos svajonės pildosi“.

Ši šventė organizuota jau antrus metus. Kaip sako pati Vaiva, tai turi tapti tradicija. Šiemet renginys buvo skirtas Bibliotekų metams.
Šventėje dalyvavo per 80 beinoraviškių, iš kurių 65 – vaikai. Bibliotekos kiemą puošė 300 balionų, kuriuos renginio išvakarėse kartu su organizatore Vaiva pripūtė į biblioteką susirinkę vaikai.
Šventės metu mažyliai kartu su mamytėmis dalyvavo čia pat, bibliotekos kiemelyje, įrengtose kūrybinėse dirbtuvėlėse: piešė ant popieriaus ir akmenukų, lipdė iš plastilino, karpė, klijavo iš spalvoto popieriaus, kūrė meninius darbelius. Jų taip pat laukė įvairios estafetės ir žaidimai. Smagi atrakcija buvo pripučiamas batutas. Vyresnieji vaikai varžėsi bėgimo, krepšinio tris prieš tris, futbolo varžybose. Pietų pertraukos metu vaikai vaišinosi vaisiais, sausainiais, ledais, vaisvandeniais, čia pat, lauke, gaminosi cukraus vatą, kepė mėsainius.
Po pietų lauke vyko stalo teniso turnyras, smiginio varžybos. Pastarosiose vaikai smiginio strėlytėmis turėjo susprogdinti balionus, kuriuose buvo lapeliai su prizų pavadinimais. Juos atsiėmė šventės pabaigoje. Visus ypač suintrigavo paslaptingas žaidimas bibliotekoje, į kurį pakvietė Dovydas Sipavičius ir Arnas Avchimovičius. Jo metu buvo paslėptas bibliotekos raktas, kurio ieškota pagal įvairias nuorodas.
Visi šventės dalyviai gavo po balto popieriaus lapą, ant kurio užrašė savo svajones ir sudėjo į šventės simboliu tapusią svajonių dėžę.
Vakare vyko apdovanojimų ceremonija. Specialiais prizais apdovanoti ne tik varžybų nugalėtojai, bet ir aktyviausi bibliotekos lankytojai, skaitytojai, bičiuliai ir pagalbininkai: Goda Narbutaitė, Darija Bazaraitė, Paulina Simonaitytė, Mantas Janeliūnas, Kamilė Žemaitytė, Melita Milkutė, Aistė Janeliūnaitė ir Olidija Vaškevičiūtė.
Ir apdovanojimais šventė dar nesibaigė: mažiesiems išsiskirsčius į namus, vyresnieji linksminosi diskotekoje, kuri vyko bibliotekos kiemelyje.
Šios puikios šventės akordais vaikai palydėjo vasarą, patirti malonūs įspūdžiai, akimirkos ilgam padovanojo gerų emocijų, pakiliai nuteikė ir po atostogų tarsi palydėjo į naujuosius mokslo metus.

Rima Lukoševičiūtė,
Beinoravos filialo vyresnioji bibliotekininkė
Autorės nuotraukos