Naujienos

Poezijos vakaras Sidabrave

Bangutė Likpetrienė kartu su sidabraviškiais

Minint Bibiotekų metus, rugsėjo 29 dieną Sidabravo filiale surengtas poezijos vakaras. Į svečius atvažiavo ir savo poezijos knygelę ,,Mano pavasariai“ pristatė Bangutė Kirdeikaitė-Likpetrienė.

Autorė ilgus metus dirbo Sidabravo mokyklos bibliotekoje, išėjusi į pensiją –  kultūros namuose  meno vadove, buvo subūrusi  ansamblį. Savo gražiomis eilėmis nuolat pamalonindavo šio krašto  žmones. Šiuo metu ji gyvena Pasvalyje, bet Sidabravo, kur gyveno daug metų, kur užaugino ir į gyvenimą išleido vaikus, vis nepamiršta. Tą įrodė ir šis renginys, kurį sidabraviečiams dovanojo  meniškos sielos moteris.

Poetę atlydėjo Pasvalio krašto dainorėliai. Jie dainavo pagal Bangutės Likpetrienės eilėraščius sukurtas ir kitas dainas. Nuostabus koncertas praturtino vakarą, kuris buvo skirtas pagyvenusiems žmonėms. Atvykusia viešnia džiaugėsi ir bendruomenės pirmininkė Vanda Vaškevičiūtė, kūrėjai įteikusi juostą, kuri primins Sidabravą. Knygelės autorę rudeninių gėlių žiedais apdovanojo Sidabravo kultūros namų specialistė Jolanta Černiauskienė, moterų klubo „Ciberžolė“ narės svečiams įteikė saldžių prizų.

Dar ilgai skambėjo muzika, pokalbiai prie arbatos puodelio. Šiltas, jaukus rudens vakaras neprailgo. Norintieji galėjo įsigyti pristatytą leidinuką ir parnešti jį namiškiams, kaimynams, kurie negalėjo ateiti į įdomų renginį.

Nijolė Snockienė,

Sidabravo filialo vyresnioji bibliotekininkė

Nuotraukos teksto autorės