Naujienos

Aš matomas, aš stilingas

Madų šou

Baisogalos biblioteka spalio 28 dieną organizavo atšvaitų madų šou ,,Aš matomas, aš stilingas“. Renginys vyko netradicinėje aplinkoje – Baisogalos ugniagesių būstinėje. Vyresnioji bibliotekininkė Viktorija Golcienė pristatė idėjas, panaudodama atšvaitą, kuris gali būti ne tik sauganti priemonė, bet ir stilinga aprangos detalė. Buvo akivaizdu, kad atšvaitas tinka visur: ant kuprinės, kepurės, skėčio, akinių, rankos ar kojos... Madas sutiko demonstruoti Baisogalos gimnazijos šeštokės (mokytoja Renata Žikarienė).

Po renginio mokiniai turėjo galimybę susipažinti su gaisrininkų įranga ir ekipiruote, kurią pademonstravo ugniagesių komandos narys Kęstutis Damanauskas.

Baisogalos biblioteka dėkinga miestelio bendruomenei, gimnazijai, kultūros namams ir ugniagesių komandai, kurie aktyvai propaguoja saugų eismą.

Tai buvo vienas iš projekto ,,Eismo saugumas bendruomenėse 2016“, kuriame dalyvauja Baisogalos bendruomenė, o kartu su ja ir Baisogalos miestelio biblioteka, renginių. Projektą organizuoja Lietuvos automobilių direkcija prie Susisiekimo ministerijos su partneriais VĮ ,,Šiaulių regiono keliai“. Projekto vykdytojai – Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Jau kelinti metai spalio–lapkričio mėnesiais vyksta šio projekto renginiai, kuriais siekiama atkreipti dėmesį į atšvaitus bei jų nešiojimo būtinybę.

Baisogalos bibliotekos informacija
Viktorija Golcienė – Baisogalos miestelio vyresnioji bibliotekininkė