Naujienos

Įdomi paroda Šiaulėnų bibliotekoje

Mokytojos Birutės Banienės darbaiŠiaulėnų miestelio bibliotekoje sausio 17 d. įvyko parodos „Prikelti antram gyvenimui“ atidarymas.

Ekspoziciją sudaro tautodailininko Aleksandro Filipavičiaus dirbiniai iš molio ir medžio bei Šiaulėnų M. Šikšnio gimnazijos mokytojos metodininkės Birutės Banienės darbai iš molio. Parodos atidaryme dalyvavo patys autoriai, Šiaulėnų miestelio seniūnė Ieva Bliznikienė, bibliotekos lankytojai ir skaitytojai.

Kalbėjomės apie molį, jo rūšis, apie tai, ką iš jo galima pagaminti. Tautodailininkas Aleksandras  Filipavičius pristatė savo eksponatus, paaiškino, kokį ilgą kelią molis turi nueiti, kol jis tampa akiai patraukliu, tinkančiu buityje daiktu. Mokytoja Birutė Banienė papasakojo, kaip kilo sumanymas pasinaudoti Radviliškyje rengiamais mokymais ir pradėti gaminti dirbinius iš molio. Seniūnė Ieva  Bliznikienė pasveikino parodos autorius ir padovanojo knygas apie Šiaulėnų kraštą, o bibliotekininkė Almutė Petrylienė už surengtą parodą atsidėkojo eilėmis ir gėlėmis.

Paroda veiks iki sausio 31 dienos.

Parodos autoriai su bibliotekos skaitytojais

Tautodailininko ekspozicija

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Šiaulėnų filialo informacija ir nuotraukos