Į Pradžią Filialai Naujienos Su žurnaliste – apie išskirtinę režisierę

Naujienos

Su žurnaliste – apie išskirtinę režisierę

2017-03-02

Šeduvos miesto bibliotekoje įvyko susitikimas su žurnaliste Inga Liutkevičiene, kuri pristatė knygą „15 metų su Galina Dauguvietyte. Kas liko nutylėta?“

Į susitikimą susirinko gausus būrys šeduviečių. Daug kas jau buvo skaitę apie Galiną Dauguvietytę knygose „Perpetum Mobile“, „Post Scriptum“, „Dialogas su savimi“,  bet panoro dar kartą išgirsti apie šią charizmatišką asmenybę.

Žurnalistė Inga Liutkevičienė labai įdomiai, įtaigiai atskleidė kai kuriuos Galinos Dauguvietytės gyvenimo bruožus. Klausytojai pateikė autorei klausimų. Taigi susitikimas padovanojo naujų žinių ir malonių įspūdžių.

seduva1

seduva 2

seduva3

 

 

Inga Liutkevičienė – žurnalistė, redaktorė, autobiografinių, populiariosios medicinos, psichologijos knygų autorė, bendraautorė ir sudarytoja. Per 15 darbo ir draugystės metų pažinusi režisierę Galiną Dauguvietytę ir iš arti mačiusi ją įvairiose situacijose Inga Liutkevičienė vadinama Galinos Dauguvietytės  biografe.

Knygoje „15 metų su Galina Dauguvietyte“ autorė atskleidė kiek kitokią režisierę, plačiau papasakojo apie Dauguviečių giminės istoriją, penkias netikras Galinos seseris. Knygoje – režisierės kasdienybė, įpročiai, paskutinė jos svajonė...

Šeduvos filialo informacija ir nuotraukos

Žurnalistė Inga Liutkevičienė pristatė savo knygą apie legendinę režisierę

Susitikimo akimirkos