Naujienos
Šeduvos bibliotekoje kvietę renginiai
2017-03-27
Vasario mėnesį Šeduvos bibliotekos lankytojai turėjo galimybę pasitikrinti savo raštingumą, rašydami nacionalinį diktantą. Alvydo Šlepiko tekstą „Bedugnė“ rašė 7 žmonės. Diktantas atrodė gana sunkus, daug skyrybos ženklų. Biblioteka dėkinga visiems dalyviams, nepabūgusiems išbandyti savo žinias ir įgūdžius.
Kovo 10 d. dalyvavome nacionaliniame konkurse „Lietuvos istorijos žinovas“. Reikėjo atsakyti į 60 klausimų. Buvo gana nelengva, bet įdomu. Sužinojome naujų faktų. Į visus klausimus teisingai neatsakė niekas, o daugiausia taškų surinko Izolina Stanulienė –51.
Šeduviečius tebedžiugina Šiaulėnų tautodailininko Aleksandro Filipavičiaus ir mokytojos metodininkės Birutės Banienės darbų paroda „Prikelti antram gyvenimui“. Joje – darbai iš medžio ir keramikos, padaryti labai kruopščiai ir su didele meile.
Šeduvos filialo informacija ir nuotraukos
1 – Tautodailininkas Aleksandras Filipavičius ir mokytoja metodininkė Birutė Banienė
2 – Nacionalinis konkursas „Lietuvos istorijos žinovas“ (dešinėje – Izolina Stanulienė)