Naujienos

Vaikų knygos šventė Pakalniškių bibliotekoje

Gegužės 23 d. Pakalniškių kaimo bibliotekoje įvyko tradicinė Vaikų knygos šventė „Vesk mane į knygos šalį“. Šventėje dalyvavo Pakalniškių pagrindinės mokyklos darželio ugdytiniai su auklėtoja Laima Didaronkiene ir I–IV klasių mokiniai su mokytojomis Vilma Kleiniene ir Ramune Malatokiene.

r1 r2

3 (78) 4 (43)

Į Vaikų knygos šventę buvo pakviestas ir šventinę programą vaikams dovanojo Radviliškio viešosios bibliotekos lėlių teatras „Boružėlė“, kuris parodė nuotaikingą ir pamokantį spektakliuką „Žvėreliams apie skaitymo naudą“. Vėliau Vaikų literatūros skyriaus vedėja Nijolė Pakštienė vaikams pasekė pasaką „Įkyrūs triušiukai“, panaudodama Japonų pasakojimo techniką – Kamišibai stalo teatrą. Tą pačią dieną vaikams bibliotekininkės pristatė interaktyvias knygas, kurias renginio dalyviai matė pirmą kartą. Vaikams buvo įdomu stebėti, kaip knygelė atgyja.

Bibliotekininkės mažiesiems knygų bičiuliams paruošė viktoriną apie Lietuvą, o renginio pabaigoje padėkos raštais apdovanojo geriausius bibliotekos jaunuosius skaitytojus – Godą Kriaučiūnaitę, Daną Šaipūną ir Aušrinę Žukauskaitę. Paskatinamuoju prizu – spalvinimo knygele buvo apdovanota Toma Šulcaitė, už aktyvų domėjimąsi knygomis.

Viešosios bibliotekos informacija ir nuotraukos

  1. Radviliškio viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus vedėja Nijolė Pakštienė Pakalniškių filialo mažiesiems lankytojams sekė pasaką.
  2. Bibliotekininkės vaikams pademonstravo interaktyvias knygas.
  3.  Vaikai stebėjo Radviliškio viešosios bibliotekos lėlių teatro „Boružėlė“ pasirodymą.
  4. Vaikų knygos šventės „Vesk mane į knygos šalį“ dalyviai.