Šeduvos bibliotekoje – Vydūno tekstų skaitymai

Siekiant paminėti Vydūno 150-ąsias gimimo metines, Lietuvos Respublikos Seimas 2018-uosius metus paskelbė Vydūno metais. Šiai progai atminti Šeduvos bibliotekininkės organizavo Vydūno tekstų skaitymus.

]11 ]22

Bibliotekininkė Regina Juknienė susirinkusiems į renginį trumpai pristatė Vydūno biografiją, kūrybą, po to vyko jo tekstų skaitymai. Bibliotekos lankytojams buvo perskaityta Vydūno apysaka „Vaizdelis širdy“. Šiame kūrinyje – dviejų jaunų žmonių pažinties istorija, kuri atskleidžia meilės, kaip žmogaus esmės moralinę pusę. Knygoje menine kalba perteikta „vydūniškoji“ meilės filosofija. Tai didaktinio pobūdžio, labai skirtingos jaunų žmonių gyvenimo ir meilės istorijos.

Po Vydūno tekstų skaitymų Šeduvos bibliotekoje vyko diskusija apie jo propaguojamą sveiką gyvenimo būdą.

Viešosios bibliotekos informacija ir nuotraukos

1. Šeduvos miesto bibliotekininkės organizavo Vydūno tekstų skaitymus.
  2. Susirinkusiems į renginį bibliotekininkės skaitė Vydūno apysaką „Vaizdelis širdy“, supažindino su jo biografija, vyko diskusija.