Vaikų gynimo dienos šventė Pociūnuose

„Kas šviesių šviesiausia? / – Tai vaikystės saulė!/ Kas skambių skambiausia?  / – Tai vaikų daina. / Kas plačių plačiausia? / – Tai vaikų pasaulis. / O gražių gražiausia? / – Vaiko šypsena.“ Šiais žodžiais prasidėjo Vaikų gynimo dienos renginys Pociūnų bibliotekoje. Pasak bibliotekininkės, labai simboliška, kad nerūpestinga vasara, atostogos kasmet prasideda kartu su gražia švente – Tarptautine vaikų gynimo diena, kurią labai linksmai birželio 1-ąją minėjo Pociūnų bibliotekos mažieji skaitytojai.

H1 H2 3 (84)

Tądien vaikus pasitiko išpuoštas Pociūnų bibliotekos kiemas, kuris pražydo įvairiaspalvėmis gėlėmis, spalvotais balionais. Vaikai  dalyvavo žaidimuose:  „Taiklioji rankelė“, kurio dalyviams reikėjo įmesti kamuoliuką į dėžutę, organizatoriai vaikus kvietė įveikti „Pėdučių trasą“, kurioje  teko pasukti galveles ir įmininti mįsles. Mažieji labai smagiai leido laiką: piešė ant plėvelės, kreidutėmis nuspalvino kiemelį, deklamavo eilėraščius, dainavo dainas  apie vasarą. Bibliotekos kieme aidėjo smagus vaikų juokas, o jų veidukus puošė šypsenos. Šventės pabaigoje visų vaikų laukė saldūs apdovanojimai.

Viešosios bibliotekos informacija ir nuotraukos

1. Birželio 1-ąją, Tarptautinę vaikų gynimo dieną, minėjo Pociūnų bibliotekos mažieji skaitytojai.

2–3. Vaikučiai žaidė įvairius žaidimus, piešė, dainavo.