Į Pradžią Filialai Naujienos Poezijos ir muzikos popietė ,,Prie rudenėjančio lango“

Naujienos

Poezijos ir muzikos popietė ,,Prie rudenėjančio lango“

2018-10-25

Už lango – auksinis ruduo, kuris spalio 19 d. pakvietė į Sidabravo biblioteką aktyviausius skaitytojus, kur vyko poezijos ir muzikos vakaras ,,Prie rudenėjančio lango“.

mi1  mi2 mi3 mi4

Į buvimą kartu visi įdėjo daugiau širdies šilumos, nes šie metai neeiliniai – švenčiame Lietuvos šimtmetį, paminėti buvo jubiliejiniai Tėvo Stanislovo metai.

Popietė bibliotekoje prasidėjo žvakelės uždegimu, prie kurios visi kartu pasiklausė Vilijos Urbunienės dainos ,,Rudens valsas“. Ši daina padėjo prabėgti mintimis Tėvo Stanislovo keliais...Taip dvasingai pradėtas mūsų poezijos ir muzikos mylėtojų pavakarys, kurį labai praturtino Ramutės Paškauskienės poezija. Į šią popietę ji atėjo kaip į šventę, atsinešdama taip gražiai į vieną vietą surinktus eilėraščius, o tai padarė jos anūkai.

Ši moteris – buvusi Sidabravo filialo bibliotekininkė, išdirbusi 10 metų bibliotekoje, ir šiandien ji sėdėjo bibliotekininkės darbo vietoje bei skaitė... Dauguma popietės dalyvių braukė ašaras, labai gyvenimiškos, išgyventos mūsų visų mintys graudino iki širdies gelmių, jas keitė linksmesni, gal net šmaikštesni eiliavimai.

Autorę atėjo pasveikinti Sidabravo gimnazijos bibliotekininkė Aušra Staškūnienė, o bibliotekos globėja Audronė Beresnevičienė, kuri pati negalėjo dalyvauti, ankstyva rytą atnešė dovanėlę ir saldumynų, paprašydama visą tai perduoti popietės dalyviams.

Popietės ,,Prie rudenėjančio lango“ metu skambėjo Justino Marcinkevičiaus žodžiai Lietuvai ir rudeniui... Popietės dalyviai gėrė kvapnią žolelių arbatėlę, vaišinosi saldumynais. Į buvimą kartu visi įdėjo daug širdies šilumos, kuri pakeis saulę.

Viešosios bibliotekos informacija ir Aušros Staškūnienės nuotraukos

 

1. Sidabravo bibliotekoje susirinko poezijos mylėtojos.

2. Zita Nosavičienė ir bibliotekininkė Nijolė Snockienė.

3. Ramutė Paškauskienė dalijosi prisiminimais.

4. Bibliotekos globėja Audronė Beresnevičienė perdavė saldumynus vaikams.