Baisogalos bibliotekoje paminėta „Pyrago diena“

Spalio 23 d. bibliotekoje įvyko renginys „Pyrago diena“. Bendradarbiaudama su  Baisogalos neįgaliųjų dienos užimtumo ir paslaugų centru bibliotekininkė kvietė  darbščiąsias jo nares bei aktyvius bibliotekos lankytojus dalyvauti šventėje „Pyrago diena“. Kiekviena šeimininkė pristatė savo kepinį, dalinosi jo receptu ir kvietė ragauti.  Visi galėjo paragauti obuolių, morkų, medaus, juodųjų serbentų, citrinų ir kitų skonių pyragus. Ypatingo susidomėjimo sulaukė razinomis bei riešutais pagardintas morkų pyragas.

1kol 2kol

Renginio pabaigoje buvo trumpai pristatytas projektas „Prisijungusi Lietuva“ ir lankytojai pakviesti dalyvauti pirmą kartą Lietuvoje inicijuotoje teminėje akcijoje „Senjorų dienos internete 2018“.

Viešosios bibliotekos informacija ir nuotraukos

1. „Pyrago dienos“ svečiai.
  2. Šeimininkių kepiniai ir jų receptai.