Šeduvos miesto bibliotekoje – Arvydo Juozaičio knygos „Tėvynės tuštėjimo metas“ sutiktuvės

Šeduvos miesto bibliotekoje vyko susitikimas su Arvydu Juozaičiu, jo knygos „Tėvynės tuštėjimo metas“ sutiktuvės.

A. Juozaitis – Sąjūdžio pradininkas, visuomenės ir politikos veikėjas, sportininkas, humanitarinių mokslų daktaras, 2019-ųjų metų Lietuvos Respublikos prezidento rinkimų dalyvis.

1cop 2cop

Knyga „Tėvynės tuštėjimo metas“ buvo rašoma 17 metų, t.y. nuo 2000 iki 2017. Joje sudėtos mintys apie skaudžius Lietuvai esminius dalykus: emigracija, ypač jaunosios kartos, ekonomika, švietimas ir t.t.

Autorius maloniai bendravo su šeduviais, atsakė į jų pateiktus klausimus. A. Juozaitis yra parašęs daugiau kaip 20 knygų, o jo pjesės statomos Lietuvos teatrų scenose. Jo knygos nušviečia mums aktualias temas: rašoma apie šalis, žmones, kultūriniu, istoriniu pobūdžiu, apie Lietuvių tautos išlikimą.

Viešosios bibliotekos informacija ir nuotraukos

1–2. Šeduvos miesto bibliotekoje vyko susitikimas su Arvydu Juozaičiu ir jo knygos „Tėvynės tuštėjimo metas“ sutiktuvės.