Seminaras

Lapkričio 7d. Baisogalos bibliotekoje vyko mini seminaras  – patirties pasidalinimas. Seminare dalyvavo aplinkinių seniūnijų  Pociūnėlių, Skėmių, Šeduvos, Vainiūnų, Kairėnų, Palonų, Baisogalos filialų bibliotekininkės.  Naudinga buvo išgirsti, sėkmingos patirties turinčios Šeduvos filialo vyresniosios bibliotekininkės Astos Tamošiūnienės, pasakojimą  apie laimėto projekto rašymą, renginių organizavimą, bei žmonių pritraukimo patirtį į juos.  Bibliotekos jubiliejų organizavimo patirtimi dalinosi jau šventusios savo bibliotekų paminėjimus Kairėnų, Vainiūnų filialų bibliotekininkės, o apie paruošiamuosius darbus - Skėmių filialo bibliotekininkė Elena  Ragaliauskienė. Seminare svečiavosi ir patirtimi, bei patarimais pasidalino Baisogalos kultūros centro renginių organizatorė Vilija Kaščionienė. Baisogalos bibliotekininkės visoms dalyvėms dėkoja už šiltą bendradarbiavimą, bei idėjų, sėkmių ir nesėkmių   pasidalijimą.

1fox 2fox

Baisogalos bibliotekos informacija ir nuotraukos

1.(1).Iš kairės- svečiuose Baisogalos kultūros centro renginių organizatorė Vilija Kaščionienė, bibliotekininkės V.Golcienė, E.Ryšytė, A.Tamošiūnienė.

2.Seminaro dalyvės – bibliotekininkės.