Šeimos savaitė

Šeimos savaitė Šeduvos bibliotekoje

Tradiciniu renginiu tapo Šeimos savaitė Šeduvos bibliotekoje, kurios metu rengiamos įvairios veiklos vaikams ir suaugusiesiems. Bibliotekoje galima ne tik skaityti knygas, naudotis internetu, bet ir maloniai leisti laisvalaikį su šeima.

1pim 2pim 3pim

Šiais metais Šeimos savaitės metu vyko stalo žaidimų vakarėliai, kuriuose buvo žaidžiama šaškėmis, šachmatais, kitais stalo žaidimais. Taip pat vyko užsiėmimai su tautodailininke Aurelija Norvaišiene. Užsiėmimuose dalyvavo Šeduvos lopšelio-darželio priešmokyklinės „Boružiukų“ grupės vaikai ir jų tėveliai su pedagoge Roma Skesteniene. Tautodailininkė pakvietė visus, didelius ir mažus, į edukacinę pamokėlę „Juostų pynimas“. Tai puiki bendravimo ir bendradarbiavimo forma. Vaikai, sėdėdami tėveliams ant kelių, kartu pynė savo draugystės apyrankes. Visi labai džiaugėsi, kad bibliotekoje galima ne tik paskaityti, bet ir užsiimti malone kūrybine veikla visai šeimai.

Viešosios bibliotekos informacija ir nuotraukos

1. Tautodailininke Aurelija Norvaišiene pakvietė visus, didelius ir mažus, į edukacinę pamokėlę „Juostų pynimas“.
  2. Užsiėmimuose dalyvavo Šeduvos lopšelio-darželio priešmokyklinės „Boružiukų“ grupės vaikai ir jų tėveliai su pedagoge Roma Skesteniene.
  3. Šeimos savaitės Šeduvos bibliotekoje dalyviai žaidė stalo žaidimus.