Į Pradžią Filialai Naujienos Radviliškio rajono moksleiviai susitiko su „Vaikų linijos“ savanorių mokytoja

Naujienos

Radviliškio rajono moksleiviai susitiko su „Vaikų linijos“ savanorių mokytoja

2018-12-04

Šeduvos gimnazijoje vyko susitikimas su „Vaikų linijos“ savanorių mokytoja Justina Stefanovič. Susitikime dalyvavo Šeduvos gimnazijos ir Alksniupių pagrindinės mokyklos moksleiviai. Jie klausėsi paskaitos „Galimybės ir pavojai bendraujant socialiniuose tinkluose“. Lektorė papasakojo, kaip veikia „Vaikų linija“.

dovi1 dovi2

„Vaikų linijoje“ prie telefonų ir kompiuterių budi specialiai teikti pagalbą vaikams apmokyti konsultantai. Didžioji dalis jų yra savanoriai, praėję atranką ir sėkmingai pabaigę mokymus. Konsultantai budi ir atsakinėja į skambučius kasdien nuo 11.00 iki 23.00 val. „Vaikų linijos“ telefonas niekada netyli, sulaukiama daugiau skambučių nei galima jų atsakyti. Vykstantis pokalbis – anonimiškas. Prireikus skambinantieji yra sujungiami su kitomis tarnybomis, kurios užtikrina tolesnę pagalbą vaikui. „Vaikų linijos“ misija – teikti pagalbą vaikams ir paaugliams, priimti juos tokius, kokie jie yra, kartu ieškoti atsakymų į rūpimus klausimus bei skatinti vaikus ir paauglius padėti sau ir vieni kitiems.

Šis susitikimas Šeduvoje buvo organizuotas įgyvendinant Radviliškio viešosios bibliotekos projektą „Medijų galimybės ir grėsmės“. Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

Viešosios bibliotekos informacija ir nuotraukos

 

1. Šeduvos gimnazijoje vyko susitikimas su „Vaikų linijos“ savanorių mokytoja Justina Stefanovič.

2 Šeduvos gimnazijos ir Alksniupių pagrindinės mokyklos moksleiviai klausėsi paskaitos „Galimybės ir pavojai bendraujant socialiniuose tinkluose“.