Baisogalos bibliotekoje svečiavosi ikimokyklinukai

Sausio 22 d. Baisogalos bibliotekoje lankėsi Baisogalos mokyklos-darželio „Ežiukų“ grupės vaikai kartu su vyr. auklėtoja Roma Čepaitiene ir auklėtojos padėjėja Renata Sipavičiene. Vaikai į knygų namus atvyko susipažinti su biblioteka. Mažųjų lankytojų bibliotekoje laukė ekskursijų traukinukas, kuris juos vežė po visas bibliotekos saleles. Traukinukas sustojo Žaislotekoje, kurioje vaikai susipažino su metų renkamomis knygomis ir išklausė istoriją iš Mariaus Marcinkevičiaus knygos „Draugystė ant straublio galo“. Knygą skaitė bibliotekininkė V. Golcienė. Tai pasakojimas apie draugystę tarp didelio dramblio ir mažos pelytės, kurie buvo geriausi draugai ir abu žaisdavo žaidimą „Kas tu būtum, jeigu aš būčiau...“. Šį žaidimą bibliotekoje žaidė ir patys vaikai. Susitikimo pabaigoje mažieji svečiai susipažino su muzikinėmis knygelėmis ir įvairiais lavinančiais žaidimais.

DD1 DD2 DD3

Viešosios bibliotekos informacija ir nuotraukos

1. Ekskursijų traukinukas keliavo po Baisogalos biblioteką.

2. Bibliotekininkė V. Golcienė vaikams skaitė istoriją iš Mariaus Marcinkevičiaus knygos „Draugystė ant straublio galo“.

3. Baisogalos bibliotekoje svečiavosi Baisogalos mokyklos-darželio „Ežiukų“ grupės auklėtiniai.