Naujienos

Sidabravo bibliotekoje – pokalbis apie knygą

Lietuvos nacionalinės bibliotekų savaitės metu Radviliškio viešosios bibliotekos Sidabravo filiale surengta skaitomiausių lietuvių romanų apžvalga-aptarimas ,,Padovanok man atgaivą ‘‘,  skirtas jaunimui.

Popietė pradėta Maironio posmais, tuo primenant, kad 2012-ieji paskelbti Maironio metais. Popietės svečias Sidabravo kultūros namų vyresnysis specialistas Arūnas Kotinskas pagrojo gitara ir kartu su aktyviausia bibliotekos skaitytoja Gitana Andrulyte padainavo keletą lyrinių Maironio ir kitų dainų. Jaunieji popietės dalyviai klausėsi susikaupę, pamiršę kompiuterinius žaidimus. Po to buvo pristatyti naujausi lietuvių rašytojų romanai. Jaunuoliai pasidalijo mintimis apie tai, ką išgirdo, ką rinksis paskaityti. Jie  pabendravo prie kavos puodelio, apžiūrinėjo gautas kuklias dovanėles. Taip pat domėjosi surengta Sidabravo kultūros namų specialistės Jolantos Černiauskienės ir Sidabravo vidurinės mokyklos moksleivės Gitanos Andrulytės rankdarbių paroda. O ant balionų užrašę „Aš bibliotekos draugas“ ir visus sudėję į vieną vazą, džiaugėsi gražia puokšte „Geriausi bibliotekos draugai“.

Smagu, kad augdami vaikai pamilsta biblioteką, kad šiandien daugelis tų jaunuolių verti pagarbos ir padėkosi už gerą elgesį, meilę knygai ir žmogui.

 

Nijolė Snockienė,

Sidabravo filialo vyresnioji bibliotekininkė