Šventinė popietė Alksniupių bibliotekoje

Alksniupių biblioteka kovo 7 dieną surengė šventinę popietę „Žemės grožis – gėlių žiedai, gyvenimo grožis – moterų šypsenos“

Į šį renginį buvo kviečiamos bibliotekos skaitytojos, nes būtent jas norėta pasveikinti Tarptautinės moters dienos proga. Šventėje taip pat dalyvavo aplinkinių kaimų ir Šeduvos miestelio bibliotekininkės.

Sveikinimo žodį tarė Alksniupių pagrindinės mokyklos direktorius Zigmas Mozuraitis. Jis kartu   pasidžiaugė mūsų kaime vykstančiais kultūriniais renginiais, kuriuose dalyvauja pagrindinės mokyklos mokiniai, vadovaujami kūrybingų mokytojų bei kultūros darbuotojų. Šventės dalyves pasveikino ir bibliotekos atstovai, papasakojo apie Moters dienos istoriją, pakvietė pažiūrėti mokinių paruoštą programą.

Proginių eilėraščių, kurių parinko lietuvių literatūros mokytoja Zita Kučienė, paskaitė septintokai ir aštuntokai. Programą tęsė Alksniupių pagrindinės mokyklos lėlių teatras „Pelėdžiukas“, kuriam vadovauja mokytoja Rita Masilionienė. Mažieji artistai parodė Vytės Nemunėlio pasakėlę „Meškiukas Rudnosiukas“.

Po to visi bibliotekos svečiai buvo pakviesti prie puodelio arbatos pasidalyti mintimis apie renginį, pasikalbėti, pabendrauti.

Almina Šereivienė,

Alksniupių filialo vyresnioji bibliotekininkė