Aukštelkuose – poezijos popietė

Aukštelko kaimo bibliotekoje kovo 15-ąją surengta popietė „Poezijos posme pavasaris žingsniuoja“.

Paskaityti savo eilių tąkart buvo pakviesta aukštelkietė Rasa Jurgulienė. Popietę ir pradėjome jos  specialiai šiam renginiui sukurtu eilėraščiu „Pavasario stebuklų pynė“.

Jauna moteris eilėraščius kurti pradėjo dar besimokydama mokykloje. Rašyti jai daugiausia norisi apie amžinas, svaiginančias ir neįkainojamas tikrąsias vertybes – meilę, gyvenimą, gamtą, brangius žmones.  Kaip teigia Rasa,  įkvėpimas kūrybai ją aplanko dažnai, bet ne visada, kai norisi ar reikia. Tai priklauso nuo nuotaikos, nuo vidinės būsenos... „Jei mano eilės kažką sujaudina, suvirpina ar sugraudina, jei priverčia nusišypsoti ne tik lūpomis, bet ir širdimi, – tai man pats didžiausias ir mieliausias įvertinimas“, – pasakojosi ji. Netolimoje ateityje Rasa planuoja išleisti savo eilėraščių rinkinį.

Popietėje Salomėjos  Nėries,  B. Buivydaitiės, Maironio, J. Aisčio , E. Selelionio  gyvybingi ir lyriniai eilėraščiai, skirti pavasariui, skambėjo iš  Eugenijos Getienės , Jadvygos  Liutkevičienės, Lauros Kuraitienės  bei Reginos Jamontienės lūpų.

Susibūrus prie arbatos puodelio buvo galima atsipalaiduoti, pabendrauti ir padainuoti.

Asta Rudaitienė,

Aukštelkų filialo vyresnioji  bibliotekininkė