Aukštelkuose – popietė „Žodžių versmė“

Stanislovas Gavėnas

Balandžio 11-ąją į Aukštelkų filialą rinkosi poezijos gerbėjai, bibliotekos bičiuliai, svečiai. Jau antrus metus iš eilės buvo surengta poezijos ir muzikos popietė, šįkart pavadinta „Žodžių versmė“.

Savo kūrybą klausytojams pristatė jau gerai pažįstami ir pirmąkart besisvečiuojantys poetai: Stanislovas Gavėnas, Rasa Jurgulienė, Ernesta Dapkutė, Radviliškio literatų klubo „Jonvabalis“ narės Dalia Šalengienė, Rima Danylienė bei Rita Japkevičienė. Dainuojamąja poezija džiugino radviliškietis Ovidijus Jucys.
Literatės D. Šalengienė ir R. Danylienė Aukštelkuose lankėsi pirmąkart, o štai R. Japkevičienė prieš kelerius metus aukštelkiečiams pristatė savo pirmą poezijos knygelę „Tamsos užkalbėjimas“ .
Ernesta Dapkutė – buvusi Aukštelkų pagrindinės mokyklos mokinė, dabar Radviliškio Vaižganto gimnazijos abiturientė. Jos kūrybos publikuota vaikiškuose savaitraščiuose bei poezijos almanache „Vis dar ieškau savęs...“ Rasa Jurgulienė bei Stanislovas Gavėnas – jau gerai pažįstami kaimo gyventojams, ne kartą savo kūrybos skaitę įvairiuose renginiuose.
Renginyje skambėjo jų visų kūryba, koncertavo moterų ansamblis „Sodietės“.
Tą pavakarę ne vienas džiaugėsi pasinėręs į poezijos ir muzikos terapiją, turėjęs galimybę išgyventi malonių akimirkų, nubraukti jaudulio ašarą, ilgesingai nusišypsoti ar net smagiai nusikvatoti..

Indrė Judeikevičienė,
Aukštelkų filialo vyresnioji bibliotekininkė