Į Pradžią Filialai Naujienos Vaikų vasara – bibliotekoje

Naujienos

Vaikų vasara – bibliotekoje

2015-06-15

Nuo birželio 1-osios Sidabravo filiale pradėjo veikti vaikų lauko skaityklėlė „Žalioji skaitymo oazė“.

Jau turėjome susitikimą su Sidabravo ambulatorijos darbuotoja, nuolatine vaikų renginių rėmėja A. Beresnevičiene. Ji papasakojo, kaip turėtume elgtis vasarą, kad nesirgtume. Vaikai, atsidėkodami už labai naudingas žinias, suvaidino pamokančią pasaką „Peliukas ir baimė“. Už tai jie buvo apdovanoti ledais „Nykštukas“.
Lauko skaityklėlė – vaikams labai gera proga ateiti į biblioteką ir skaityti. Mes ne tik skaitome, bet ir piešiame, kuriame, vaidiname. Bibliotekoje eksponuojama naujų knygų paroda-konkursas „Švieskime vaikus“. Tas knygas dovanojo Labdaros ir paramos fondo steigėjai A.Mamontovas ir R. Karbauskis. Taip vaikai skatinami mažiau sėdėti prie interneto, o daugiau skaityti. Kadangi paskelbtas konkursas, kurio taisyklėse numatytas prizas-siurprizas perskaičiusiajam visas tas knygeles, norinčiųjų skaityti yra nemažai. Iš tų pačių knygelių vyksta ir garsiniai skaitymai lauko skaityklėlėje – kas skaito, kas klausosi...
Taigi linksmai pradėję vasarą, vaikai pasižadėjo ir toliau neaptingti, daug skaityti. O skaitymas, kaip visi žinome, ugdo kūrybiškumą, tokios popietės labai skatina draugiškumą, gražų bendravimą, dovanoja gerą nuotaiką.

Nijolė Snockienė
Sidabravo filialo vyresnioji bibliotekininkė
Autorės nuotraukos