Į Pradžią Filialai Naujienos Palydos į mokyklą Raudondvaryje

Naujienos

Palydos į mokyklą Raudondvaryje

2015-09-01

Raudondvario biblioteka surengė tradicinę palydų į mokyklą šventę. Šiais metais į mokyklą palydėjome vieną pirmoką ir du vaikučius į paruošiamąją klasę.

Skambant maršo garsams, būsimieji mokinukai buvo iškilmingai įvesti ir pasodinti į balionais bei gėlėmis papuoštą bibliotekos vietą. Po pasveikinimo jiems padovanota spalvinimo knygučių, pirmokui – ir kelialapis į mokyklą.
Šventės dalyviai klausėsi paruoštos šventinės programos: dainelių, eilėraštukų, skaitomų pasakų, palydų į mokyklą himno, atliekamų raudondvariečių D. Musteikytės, O. Rabikauskaitės ir K. Povilaitytės (vadovas – Raudondvario kultūros namų kultūros specialistas V. Selena).
Vėliau mažieji palydų dalyviai spėjo pasakų personažus, mįsles, kas paslėpta stebuklingoje dėžutėje. Tėvelių taip pat laukė nuotaikingos užduotys. Teisingų atsakymų autoriai buvo apdovanoti saldžiais prizais.
Po linksmosios dalies vaikai skanavo susineštų vaišių, žaidė įvairius žaidimus, šoko, padedami Raudondvario kultūros namų kultūros vyresniosios specialistės M. Selenienės.
Būsimieji mokinukai išsiskirstė pakiliai nusiteikę, pažadėję dažnai lankytis bibliotekoje ir daug knygelių skaityti, kai tik to išmoks.


Dara Bagušienė,
Raudondvario filialo vyresnioji bibliotekininkė