Pociūnų bibliotekoje – „Šiurpulinga diena“

2018-11-06

Vis daugiau vaikų ir jaunuolių spalio 31 dieną švenčia siautulingą ir bauginančią Helovyno šventę. Apie šią šventę yra sukurta daug kino filmų bei pasakojimų, ta tema išleista daug knygų. Vaikams ir jaunimui ši šventė labai patinka, todėl ir Pociūnų bibliotekoje ta proga buvo surengta vaikams skirta „Šiurpulinga diena“. Bibliotekos darbuotoja Dalia Mikalauskienė mažuosius bibliotekos lankytojus pasitiko voratinkliais, šikšnosparniais ir vaiduokliais išpuoštoje Pociūnų bibliotekoje. Po to vaikų laukė įvairios užduotys bei įdomios veiklos.

1ji 2ji

Piešinių konkursas Pakalniškių bibliotekoje

2018-11-06

Spalio 20 d. Pakalniškių kaimo bibliotekoje įvyko vaikų piešinių konkursas. Mažieji konkurso dalyviai į biblioteką atskubėjo nešini savo mylimais augintiniais. Renginio pradžioje vaikai gavo užduotį – kiekvienas jų turėjo pristatyti savo gyvūnėlį. Jie trumpai papasakojo, koks augintinio vardas, kaip jį prižiūri, kuo maitina, kaip šis gyvūnėlis atsirado jų namuose. Taip visi ir susipažino su šuneliu Dudu, katytėmis Pilke ir Persikute, žiurkėnu Junikornu. Vaikai papasakojo įvairiausių istorijų apie savo augintinius. Vieni gyvūnėliai vaikams buvo padovanoti, kitus vaikai išgelbėjo pamestus, o dar kitus nupirko tėveliai.

1ni 2ni 3ni

daugiau

Šniūraičių filiale buvo surengtos kūrybinės dirbtuvės vaikams

2018-10-31

Spalio 29 dieną Radviliškio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Šniūraičių filiale buvo surengtos kūrybinės dirbtuvės vaikams. Orui lauke neprimenant pirmosios rudens atostogų dienos, sningant sniegui bei pučiant smarkiam vėjui, bibliotekoje susirinkę šniūraitiškiai buvo supažindinti su kvilingu – meno rūšimi, kuomet siauros popieriaus juostelės specialiais prietaisais yra susukamos, formuojamos ir klijuojamos taip kuriant įvairiausias kompozicijas. Vyr. bibliotekininkė Rūta Vilkaitė vaikams pristatė darbui reikalingas priemones, pamokė iš pažiūros lengvos, tačiau ypatingo kruopštumo ir kantrybės reikalaujančios kvilingo technikos. Vaikai kaip mat kibo į darbus – ėmė derinti spalvas bei kurti paveikslėlius.  Susipažinę su iki šiol negirdėta, dar viduramžių laikus siekiančia meno rūšimi, vaikai tikimo ir toliau naudosią ją gaminant atvirukus bei kitus meno kūrinius.

Kūrybinės dirbtuves Šniūraičių bibliotekoje Kūrybinės dirbtuvės Šniūraičių bibliotekoje (2) Kūrybinės dirbtuvės Šniūraičių bibliotekoje

daugiau

Pakalniškių bibliotekoje pristatyta gamtos fotografijų paroda

2018-10-29

lipPakalniškių bibliotekoje savo fotografijų parodą surengė Pakalniškių kaimo gyventoja Diana Špakauskienė. Ši jos surengta paroda – jau trečioji.

Genutės Orlovos karpinių paroda

2018-10-25

Kutiškių bibliotekoje spalio 19 dieną buvo pristatyta Genutės Orlovos karpinių paroda. Šioje parodoje eksponuojama 16  jos kurtų paveikslų.

ji1 ji2 ji3

daugiau

Poezijos ir muzikos popietė ,,Prie rudenėjančio lango“

2018-10-25

Už lango – auksinis ruduo, kuris spalio 19 d. pakvietė į Sidabravo biblioteką aktyviausius skaitytojus, kur vyko poezijos ir muzikos vakaras ,,Prie rudenėjančio lango“.

mi1  mi2 mi3 mi4