Į Pradžią Filialai Naujienos Sidabravo bibliotekoje – skaitymo dienos ,,Prie istorijos prisilietus“

Sidabravo bibliotekoje – skaitymo dienos ,,Prie istorijos prisilietus“

2018-02-08

Vasario 1 d. Sidabravo bibliotekoje prasidėjo skaitymo dienos ,,Prie istorijos prisilietus“. Į pirmąją popietę ,,Gimiau po Lietuvos medžiais“ buvo pakviesti visi Sidabravo bendruomenės nariai, tačiau, kaip ir visada, susirinko patys aktyviausieji gyventojai, kurie nori sutikti Lietuvos atkūrimo šimtmetį iš anksto jam pasiruošę.

1 (56)  2 (54)

Sidabravo filialo bibliotekininkė Nijolė Snockienė sakė, kad drauge laukdami valstybės jubiliejaus, turime pamilti silpnesnį ar mažiau išmanantį už save, nes esame vienos žemės vaikai, mūsų visų Tėvynė ta, kuriai kiekvienas visą gyvenimą piname vainiką – gerumo, meilės, išminties vainiką. Kaip tik simboliška ir tai, kad popietės metu buvo skaitoma knyga ,,Nupinsiu Lietuvai vainiką“. Pasirinktoje knygoje gausu mažai žinomų poetų vardų, tačiau yra ir tokių poezijos meistrų, į kuriuos lygiuojamės ir šiandien. Bibliotekoje vykusius skaitymus vainikavo dainos ir muzika.

Bibliotekos darbuotoja džiaugėsi, kad popietėje dalyvavo ne tik bendruomenės nariai, bet ir  svečiai – buvę skaitytojai. Viena iš jų – Ieva Masiliūnaitė, kuri studijuoja Vilniuje, bet šiuo metu praktiką atlieka Sidabravo miestelio kultūros namuose. Mergina susirinkusiems pagrojo gitara ir padainavo dainą Lietuvai. Renginyje dalyvavo ir daugiau svečių: Sidabravo kultūros namų specialistė Daiva Staškūnienė, gerbiamoji Nijolė Grygienė, bibliotekininkė Aušra Staškūnienė, bibliotekos globėja Audronė Beresnevičienė.

Tą pačią dieną Sidabravo gimnazijos darbų mokytoja Dijana Masiliūnienė kartu su savo auklėtiniais bibliotekos langus išpuošė nuostabiais karpiniais. Tai ne pirmas kartas, kai rankdarbiais puošiama Sidabravo biblioteka, joje eksponuojami mokinių darbai.

Viešosios bibliotekos informacija ir Jono Snockio nuotraukos

  1. Nuo vasario 1 d. Sidabravo bibliotekoje prasidėjo skaitymo dienos ,,Prie istorijos prisilietus“.
  2. Sidabravo bibliotekos skaitytoja I. Masiliūnaitė grojo gitara popietės svečiams, dainavo Lietuvai, kai tuo tarpu kiti pynė simbolinį vainiką.