Į Pradžią Filialai Naujienos Šimtas širdelių Lietuvai

Šimtas širdelių Lietuvai

2018-03-08

Vasario 10 dieną Pakalniškių kaimo bibliotekoje virė kūrybinis darbas. Bibliotekoje vyko popietė „Šimtas širdelių Lietuvai“. Čia susirinkę mažieji skaitytojai karpė iš spalvoto popieriaus širdeles, kuriomis vėliau apklijavo Lietuvos žemėlapio formos popieriaus lapą. Didesnieji vaikučiai širdeles karpė, o patys mažiausieji jas padavinėjo Svajūnei Jankauskaitei, kuri atliko patį atsakingiausią darbą – širdeles klijavo. Visi vaikai buvo užimti, bibliotekoje buvo linksma ir triukšminga. Pabaigę darbą vaikai išsirikiavo bendrai nuotraukai prie spalvingo Lietuvos žemėlapio.

Susirinkusiems į popietę vaikams bibliotekininkė Ramutė Smailienė trumpai papasakojo apie Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį, kalbėjo apie tėvynę, gimtinę, apie tai, kad šie žodžiai pirmiausia ir prasideda nuo gimtųjų namų. Bibliotekininkė vaikams paskaitė iš knygelės „Mano vaikystės dienos“ J. Nekrošiaus eilėraštį  „Keturi žodžiai“ ir J. Jonynaitės-Kairienės „O trispalve!”

Eilėraščius apie namus skaitė ir didesnieji vaikai, o patys mažiausieji dainavo daineles apie tėvynę, kurių buvo išmokę darželyje. Popietės pabaigoje visų vaikų laukė saldžios vaišės.

Viešosios bibliotekos informacija ir nuotraukos

  1. Vaikai karpo širdeles.
  2.  Širdeles ant Lietuvos žemėlapio klijavo Svajūnė Jankauskaitė.
  3.  Popietės „Šimtas širdelių Lietuvai“ dalyviai.
  4. Vaikai skaitė eilėraščius apie namus, o mažesnieji dainavo apie tėvynę.

1 (70) 2 (67)

3 (42) 4 (23)