Naujienos


Warning: Creating default object from empty value in /home/a0011236/public_html/libraries/joomla/application/module/helper.php on line 155

Knygų Kalėdos 2020 m.

2020-12-01

Jau dešimtą kartą akcija „Knygų Kalėdos“, kurią inicijavo ir toliau globoja Prezidentė Dalia Grybauskaitė, po visą Lietuvą skleidžia žinią – dalinkimės skaitymo džiaugsmu ir dovanokime knygas bibliotekoms bei vaikų dienos centrams.

Daugiau apie akciją skaitykite čia.

Kūrybinių darbų paroda „Laukiame Kalėdų“

2020-12-02

Radviliškio viešosios bibliotekos žaislotekoje parengta Radviliškio lopšelio-darželio „Eglutė“ „Ežiukų“ grupės vaikų ir jų tėvelių kūrybinių darbų paroda „Laukiame Kalėdų“.

daugiau

Dar vienas smagus užsiėmimas

2020-12-02

Jums siūlome dar vieną nuotaikingą laisvalaikio užsiėmimą – patarlių knygų serijos autorės Rasos Bačiulienės žaidimą-viktoriną  „Gudri kaip lapė...“ Jis sukurtas pagal naują knygą vaikams „Jei su lapėm prasidėsi...“, kurią iliustravo jaunosios kartos atstovė Gustė Bačiulytė.

Smagiai praleiskit laiką ČIA.

Padės suvokti knygos atsiradimo kelią

2020-11-30

Visi suprantame, kad knygos padeda lavinti kalbą ir žodyną. Jos moko išreikšti mintis, save, suvokti kitus ir pasaulį. Jos suteikia ne tik žinių, bet ir lavina vaizduotę, teikia naujų sąvokų, idėjų, ugdo emocijas ir gebėjimą įsijausti.

daugiau