Naujienos

Užsiėmimas „Aš lėlytę pagaminsiu, pasakėlę suvaidinsiu“

Sukurk savo atviruką!

Tęsiamas VšI „Pamėginčiau” projektas „Nenuobodžiauk“. Į jį įsijungti kviečia jau trečioji kūrėja – jaunosios kartos atstovė Gustė Bačiulytė. Gustės iliustracijų paroda knygai „Jei su lapėm prasidėsi" buvo įtraukta į „Kultūros nakties 2020“ specialiąją programą, kur susilaukė tikro anšlago, lankytojai turėjo laukti eilėje lauke, kad galėtų patekti į vidų. Šią iliustracijų parodą dar galima pamatyti A. ir A. Tamošaičių galerijoje „Židinys“ (Dominikonų g. 15/1, Vilnius).

Kol dar leidžia orai, Gustė kviečia prisirinkti gėlių, žolių, lapelių, juos sudžiovinti ir sukurti nuostabių atvirukų įvairioms progoms: gimtadieniams, vardadieniams, krikštynoms, vestuvėms, ir, žinoma, Kalėdoms. Atsidaryk Gustės paruoštą rinkmeną ir žingsnis po žingsnio sukurk savo atviruką!

VšĮ „Pamėginčiau“ informacija

„Aš lėlytę pagaminsiu, pasakėlę suvaidinsiu“

   

Sausio 20 dieną Radviliškio rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje surengtos tarptautinio projekto „Global education goes local“ (GEGL) kūrybinės dirbtuvės „Aš lėlytę pagaminsiu, pasakėlę suvaidinsiu“. Jose dalyvavo Radviliškio lopšelio-darželio „Žvaigždutė’’ ugdytiniai – „Lapiukų” bei ,,Drugelių” grupės vaikai su savo auklėtojomis Birute Pociene ir Rima Mateliūniene.

Skaityti daugiau...

Biblioteka dirba nuotoliniu būdu

„Aš nesu plastikinis maišelis“

 

Sausio 23 dieną Viešojoje bibliotekoje į kūrybines dirbtuves sugužėjo vyresnio amžiaus bendruomenės narės, neabejingos ekologinėms problemoms. Viešnios buvo supažindintos su bibliotekoje jau ne pirmus metus vykdomu tarptautiniu projektu „Global education goes local“ (GEGL). Jos diskutavo šiandienos pasaulį jaudinančia tema – apie didėjančią plastiko gamybą ir jo vartojimą.

Skaityti daugiau...

Sužinok apie cianotipiją

Tęsiamas VšĮ „Pamėginčiau“ projektas „Nenuobodžiauk!“, kurį finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir kurio partneris yra Radviliškio viešoji biblioteka. Šis projektas – tai proga įvairaus amžiaus žmonėms skaitmeninėje erdvėje patirti įdomų nuotykį, kuriam kviečia pripažinti ir pradedantys menininkai bei kultūros kūrėjai, įvairių prestižinių sričių nacionalinių ir tarptautinių premijų laureatai, Lietuvos bei tarptautinių konkursų prizininkai.

Skaityti daugiau...