Į Pradžią Vaikams Naujienos iš Pelėdžiukų svetainės

Warning: Creating default object from empty value in /home/a0011236/public_html/libraries/joomla/application/module/helper.php on line 155

Balandžio 2-oji – Tarptautinė vaikų knygos diena

2021-04-02

Balandžio 2-oji Tarptautinė vaikų knygos diena. Jos iniciatorė – Tarptautinė vaikų knygos taryba (IBBY). Šventės proga kurios nors šalies IBBY skyrius rengia plakatą ir kreipimąsi į pasaulio skaitytojus. 2021 metų šventės rėmėjas – Jungtinių Amerikos Valstijų IBBY skyrius. Kreipimosi tekstą parašė Kubos ir Amerikos poetė Margarita Engle, o plakatą sukūrė Brazilijos dailininkas, daugiau kaip šimto knygų autorius, 2014 m. H. Ch. Anderseno premijos laureatas Rogeris Mello.

daugiau

Gražiadarbės dovana

2021-03-22

Radviliškio viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje veikiantis lėlių teatras „Boružėlė“ naujina ir įvairina savo veiklą. Tai įgalina ir mūsų draugų, rėmėjų pagalba.

daugiau