Į Pradžią Vaikams Naujienos iš Pelėdžiukų svetainės

Bibliotekos darbuotojos su „Knygų lagaminu“ lankė Radviliškio miesto lopšelio-darželio „Žvaigždutė“ auklėtinius

2018-12-11

1pe

Gruodžio 5 d. rytmetį Radviliškio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus Žaislotekos bibliotekininkės su „Knygų lagaminu“ vyko pas socialinius partnerius į Radviliškio miesto lopšelį-darželį „Žvaigždutė“. „Viščiukų“ grupėje (auklėtoja Aušra Aleknaitė) pirštininės lėlės – Kiškio pagalba vaikučiai buvo supažindinti su jų amžiui skirtomis žaislinėmis, garsinėmis bei paveikslėlių knygelėmis, pasekta trumpa pasakėlė, padeklamuoti trumpi eilėraštukai.

Bibliotekininkės pasidžiaugė naujai užsimezgusia draugyste,  gražiu grupės advento vainiku, o vėliau dar ir pažaidė kartu su „Viščiukų“ grupės vaikučiais – pašoko ir padainavo, išmoko žaidimą apie pirštukus.

Viešosios bibliotekos informacija ir Aušros Aleknaitės nuotrauka

1. Žaislotekos bibliotekininkės su „Knygų lagaminu“ lankė Radviliškio miesto lopšelio-darželio „Žvaigždutė“ „Viščiukų“ grupės (auklėtoja Aušra Aleknaitė) auklėtinius.

„Pelėdžiukų svetainėje“ paminėta Draugo diena

2018-12-10

Radviliškio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Žaislotekoje, „Pelėdžiukų svetainėje“  buvo paminėta Draugo diena. Bibliotekos darbuotojos kartu su mažaisiais bibliotekos lankytojais kalbėjosi apie vaikystės, kiemo ir klasės draugus, kartu nuveiktus gerus ir naudingus darbus, išdaigas, pagalbą vienas kitam. Taip pat vaikai kartu su bibliotekininkėmis skaitė įžymių žmonių mintis apie draugus ir draugystę.

daugiau

Popietė su Tarptautinio pasakų sekimo čempionato „Vieną kartą gyveno“ nugalėtoju

2018-11-26

Lapkričio 22 dieną Radviliškio viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus „Pelėdžiukų svetainės“ Pasakų kambaryje vyko popietė su Tarptautinio pasakų sekimo čempionato „Vieną kartą gyveno“ nugalėtoju Broniumi Juzukoniu. Vaikams buvo pasakojama, kodėl Pasakų sekimo čempionatas buvo organizuojamas, kokie jo tikslai ir kaip šis išskirtinis renginys vyko Radviliškyje.

1cop 2cop 3cop 4cop

daugiau

Radviliškio lopšelio-darželio „Eglutė“ ir Viešosios bibliotekos bendras projektas

2018-11-21

„Pasaka po...skėčiu“ – taip vadinosi antrasis užsiėmimas pagal bendrą Radviliškio viešosios bibliotekos Žaislotekos ir Radviliškio lopšelio-darželio „Eglutė“ „Smalsučių“ bei „Želmenėlių“ grupių (auklėtojos Redos Bubliauskienės ir Laimutės Vaičiulytės) projektą „Skaitau, piešiu, žaidžiu, vaidinu pasaką“.

1jol 2jol 3jol