Radviliškio lopšelio-darželio „Eglutė“ ir Viešosios bibliotekos bendras projektas

„Pasaka po...skėčiu“ – taip vadinosi antrasis užsiėmimas pagal bendrą Radviliškio viešosios bibliotekos Žaislotekos ir Radviliškio lopšelio-darželio „Eglutė“ „Smalsučių“ bei „Želmenėlių“ grupių (auklėtojos Redos Bubliauskienės ir Laimutės Vaičiulytės) projektą „Skaitau, piešiu, žaidžiu, vaidinu pasaką“.

1jol 2jol 3jol

Lapkričio 13 dienos rytmetį lopšelio-darželio „Eglutė“ lauko pavėsinėje vaikai klausėsi pasakų, pasidabinę skėčiais. Bibliotekininkės Jolanta ir Audronė darželinukams pasekė Gintarės Adomaitytės pasakas „Kap kap kap“ ir „Skėčiai“ bei internete surastą kūrinį „Varliukas ir skėtis“. Pastarąją pasaką vaikai dar ir suvaidino. Visi klausėsi darželinukų deklamuojamų eilėraščių apie skėtį, kartu šoko „Vabaliukų“  šokį ir dainavo. Trumpai palijęs lietutis užsiėmimą tik paįvairino. Bibliotekos darbuotojos mažiesiems draugams paliko eilėraštukų apie skėčius, spalvinimo užduotėlių, kuriose taip pat dominavo skėčiai, o  prieš pietų miegą mažuosius draugus jos pakvietė pasiklausyti skaitomų knygučių iš „Keliaujančio knygų lagamino“.

Viešosios bibliotekos informacija ir L. Vaičiulytės nuotraukos

1–3. Radviliškio lopšelio-darželio „Eglutė“ ir Viešosios bibliotekos bendro projekto užsiėmimo akimirkos.