„Pelėdžiukų svetainėje“ paminėta Draugo diena

Radviliškio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Žaislotekoje, „Pelėdžiukų svetainėje“  buvo paminėta Draugo diena. Bibliotekos darbuotojos kartu su mažaisiais bibliotekos lankytojais kalbėjosi apie vaikystės, kiemo ir klasės draugus, kartu nuveiktus gerus ir naudingus darbus, išdaigas, pagalbą vienas kitam. Taip pat vaikai kartu su bibliotekininkėmis skaitė įžymių žmonių mintis apie draugus ir draugystę.

„Pelėdžiukų svetainė“ turi daug draugų ir bičiulių: darželių auklėtojos, pradinių klasių mokytojos ir Žaislotekos lankytojai.

Už šiais metais bibliotekai padovanotus žaidimus bei žaislus nuoširdžiai dėkojame: Liepai Mikalauskaitei ir Lukui Butautui, Karolinai Gižaitei, Viliui Aleknai, Giedrės Jovaišienės šeimynai, Ignui Dainauskiui, Gytei Kazlauskaitei, Ainiui Skvarčinskui, Smiltei Sinušaitei, Kotrynai Kerpytei, mamai Marikai. Žaislotekos šauniajai bičiulei Liudmilai Trigarcevai – už  jos  rankų darbo pintines žaislams susidėti.

Draugo dieną visi draugiškai bendravo, vaišinosi draugystės pyragu. Kaip sakoma: „neturėdamas draugų, nesidžiaugsi pyragu“.

Viešosios bibliotekos informacija