Bibliotekininkės mažiesiems radviliškiečiams vedė sensorinius skaitymus

Tęsiasi Radviliškio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos projekto „Skaitau, piešiu, žaidžiu, vaidinu pasaką“ veiklos Radviliškio miesto lopšelio-darželio „Eglutė“ „Smalsučių“ ir „Želmenėlių“ grupėse. Sausio 22 d. Viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus darbuotojos minėtų grupių auklėtiniams  vedė sensorinius skaitymus pagal Nadios Kovaliovos knygą „Meškis ir žąsis“. Bibliotekininkės skaitė, vaidino ir žaidė kartu su mažaisiais draugais. Vaikai turėjo galimybę patirti pasakojimą kitokiais pojūčiais, ne vien tik kalba. Jie tiesiogiai buvo įtraukti į knygoje pasakojamą istoriją, bendraudami vieni su kitais, mokėsi būti draugiškais ir tolerantiškais, linksmais ir žaismingais. Pagal knygoje esamą tekstą visi kartu atliko praktines užduotis. Taip bendraudami jie praturtino savo kalbą, įgijo naujų socialinių įgūdžių ir, žinoma, visi kartu patyrė daug gerų emocijų.

živ1

Viešosios bibliotekos darbuotojos „Smalsučių“ ir „Želmenėlių“ grupių auklėtojoms paliko knygų apie žiemą – jos bus skaitomos vaikams prieš pietų miegą.

Viešosios bibliotekos informacija ir Laimutės Vaičiulytės nuotrauka

1.    Darželinukai tyrinėja „čiuožyklą“, ant kurios vaikščiojo knygų herojai.