Nešiokis Lietuvą širdy

Jau 30 metų Sausio 13-ąją įžiebiame atminimo, amžinos padėkos ir pagarbos laisvės gynėjams žvakes. Širdis virpinančių jų liepsnelių šviesoje atgyja lemtingieji, tragiškieji 1991-ųjų įvykiai, kaskart tarsi naujai nušvinta jų didi prasmė, beribė reikšmė kiekvienam iš mūsų ir visai Lietuvai. Skubančiam laikui nepavaldūs prisiminimai vėl įgalina mus pasijausti vieningesnius, artimesnius, skatina labiau branginti savo Tėvynę ir jos laisvę.

1991-ųjų Sausio 13-oji šiandien į mus prakalba iš straipsnių eilučių, liudininkų pasakojimų, nuotraukų. Nemažai šių dokumentinių vertybių susijusios su mūsų kraštu, nes tuose istoriniuose įvykiuose dalyvavo, prie svarbiausių objektų budėjo, mintimis apie visa tai dalijosi, kitiems tai aiškino, skleidė daugelis rajono žmonių. Iš to, ką turime ir saugome Viešosios bibliotekos kraštotyros fonduose, parengėme virtualią parodą, skirtą Sausio 13-osios 30-osioms metinėms. Kviečiame į ją – kelionę per skaudžią ir didingą mūsų Lietuvos istorijos atkarpą, įrašytą į gyvąją atmintį Laisvės gynėjų dienos vardu.

PARODĄ RASITE ČIA.

Radviliškio viešoji biblioteka