Radviliškio viešosios bibliotekos Konferencijų salėje spalio 3–30 d. galite aplankyti kraštietės, tinklaraščio „Vieškeliu dundant“ autorės, naujienų portalo „15min“ Kelionių rubrikos redaktorės, žinomos Lietuvos keliautojos Ados Alejūnaitės parodą „Lietuvos dvarai“, kurioje įamžinti ir Radviliškio krašto dvarai. A. Alejūnaitė gimė ir augo Šiaulėnuose (Radviliškio r.). Jos aplankytos atokiausios bei daugeliui negirdėtos mūsų šalies vietos (dvarai, maldos namai, malūnai, etnografiniai kaimai ir kt.) atgimsta daugiau nei 33 tūkst. gerbėjų turinčiame asmeniniame tinklaraštyje „Vieškeliu dundant“.

Parodoje – nedidelė dalis jos aplankytų Lietuvos dvarų sodybų nuotraukų.

Ada Alejūnaitė 2020 m. pelnė Lietuvos metų keliautojos titulą, o 2022 m. šiaulėniškės asmeninis tinklaraštis „Vieškeliu dundant“ buvo išrinktas pačiu sėkmingiausiu žiniasklaidos projektu, skatinančiu keliones į Lietuvą arba Lietuvoje.