Rugsėjo viduryje, minint  penktąsias kraštiečio rašytojo, poeto, prozininko, satyriko, daugelio knygų autoriaus, Jono Marcinkevičiaus bei kitų premijų laureato Vlado Kalvaičio mirties metines, siekiant įamžinti jo atminimą, buvo išleista nauja knyga „Niekur niekur nebuvau išėjęs“ (2023). Radviliškio viešosios bibliotekos Kraštotyros-leidybos skyriaus fondą jau pasiekė ši knyga, už kurią be galo esame dėkingi knygos leidėjams ir sudarytojoms Janinai Skeberdienei ir Zentai Mačiulaitienei.

Knygoje „Niekur niekur nebuvau išėjęs“ pateikta išsami, artimųjų išsaugotomis nuotraukomis gausiai iliustruota, rašytojo biografija, siekianti Radviliškį, kur prabėgo šio rašytojo vaikystė, ir kur iš mokyklinio suolo Vladą išsivedė KGB. Taip pat šioje knygoje spausdinami jautrūs rašytojo artimųjų atsiminimai, interviu su V. Kalvaičiu bei niekur iki šiol nepublikuoti kūrybos tekstai.

Viešosios bibliotekos informacija ir nuotrauka