Spalio 21 d. Radviliškio rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje, kaip ir kitose Lietuvos bibliotekose, vyko MIRKT orientacinis žygis ,,Taigi viską žinau…“. Kiekvienas dalyvis turėjo aplankyti dešimt Radviliškio mieste esančių objektų, rasti reikalingus raktažodžius ir atsakyti į paruoštus medijų ir informacinio raštingumo klausimus. Nepaisant žvarbaus ir vėjuoto oro, keletas radviliškiečių sėkmingai įveikė žygio maršrutą.

Už sėkmingai įveiktą žygio maršrutą dalyviai gavo ,,Go3 Lietuva‘ televizijos įsteigtą dovaną – galimybę visą mėnesį žiūrėti kokybiškiausią turinį bet kokiame ekrane ir bet kokiu metu, taip pat telekomunikacijų bendrovės ,,Telia Lietuva“ įsteigtų prizų – javainių batonėlių. Nuoširdžiai dėkojame ryžtingiausiems žygeiviams.

Pasaulinės medijų ir informacinio raštingumo savaitės globėja – Lietuvos nacionalinė UNESCO komisija, koordinatorė – Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešoji biblioteka. Finansuoja Lietuvos Respublikos kultūros ministerija.

Viešosios bibliotekos informacija ir nuotrauka