Jau daugelį metų Radviliškio viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyrius bendradarbiauja su Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija.

Bibliotekoje eksponuojamos šios ugdymo įstaigos moksleivių darbų bei piešinių parodos, vaikai dalyvauja įvairiuose bibliotekos organizuojamuose renginiuose, akcijose, edukacijose, netradicinėje aplinkoje vyksta pamokos. Šauni draugystė tęsiasi ir su minėtos progimnazijos dailės mokytoja metodininke Daiva Šipulskiene. Šį kartą norime pasidžiaugti, kad Vaikų literatūros skyriaus turimas Kamishibai sekimo istorijų aplankas pasipildė Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazijos 6, 7 ir 8 klasių moksleivių piešiniais, pieštais pagal užsienio ir lietuvių autorių kūrinius, kurie bus pristatomi bibliotekos lankytojams.