Birželio pirmąją – įdomi paroda, džiugi edukacijaBirželio pirmąją – įdomi paroda, džiugi edukacija

Tarptautinę vaikų gynimo dieną Viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyrius šventė Radviliškio miesto Aušros aikštėje kartu su savo partneriais – Gražinos pagrindinės mokyklos moksleiviais ir jų mokytojais. Čia visuomenei pristatyta intelekto sutrikimų turinčių Lietuvos specialiųjų klasių mokinių kūrybinių darbų paroda „Vaikystės takeliu“. Be to, šios mokyklos mokinių laukė proginė bibliotekos dovana – direktorės Violetos Šukaitienės sveikinimo žodis ir Šiaulių šunų dresūros mokyklos „Laukinė Orchidėja“ edukacinė programa, nudžiuginusi visus jaunuosius žiūrovus ir padovanojusi jiems įsimintinų šventės įspūdžių.

Po to mieste pristatytoji mokinių kūrybos paroda perkelta į Viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyrių. Čia ją bus galima lankyti iki liepos 10 dienos.

Viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus informacija