Kaip patiems mažiausiems darželio auklėtiniams papasakoti apie dantukų priežiūrą? Ogi panaudojant knygutes ta tema!

Būtent taip Radviliškio viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus bibliotekininkės ir pradėjo skaitymo skatinimo užsiėmimą miesto lopšelio-darželio „Eglutė“ „Gandriukų“ grupėje. Prie jos prisijungė ir „Želmenėlių“ grupės atstovai. Su visais vaikučiais sveikinosi knygos personažas – lėlė Kakė Makė, kurios istoriją iš Linos Žutautės knygos „Kakė Makė ir dantukų fėjos puota“ bibliotekininkė sekė Kamishibai pasakojimo būdu. Iliustracijų pagalba vaikai sužinojo, ką kasdien ryte ir vakare reikia daryti, kad gautum pakvietimą į dantukų fėjos puotą. Vėliau jiems išdalinti paruoštukai, kuriuose buvo pavaizduotas dantukas, o jį vaikučiai turėjo nuspalvinti savo mėgstamos dantų pastos spalva, spalvingu dantų šepetėliu, pavaizduoti dantuką su bakterijomis ir be jų. Grupėse bibliotekininkės paliko knygelių apie dantukų miestelį, kitas pamokančias istorijas apie dantukų bėdas, kurios nutiko paukščiams bei žvėreliams.

Viešosios bibliotekos informacija

G. Ramoškienės nuotrauka