Senoviniai buities rakandai, skrynia, moliniai ąsočiai, kvapni arbata iš darželio teritorijoje išaugintų vaistažolių, medus, česnakas ir ... pasaka „Močiutės seklyčioje“. Visa tai, šauniųjų auklėtojų – Aušros A. ir Laimutės K. dėka, patyrė Radviliškio viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus bibliotekininkės ir Radviliškio lopšelio-darželio „Žvaigždutė“ „Šuniukų“ grupės vaikučiai. Bibliotekininkių pasekta M. Zavadskio pasaka „Pirštinė“ tarsi kvietė vaikučius nusiimti savo pirštinytes ir imti į rankas knygas: mažas ir didesnes, storesnes ir plonesnes, erdvines ir skleidžiančias garsus. Su ta pačia edukacija vasario 28 d. apsilankyta ir „Meškučių“ grupėje. Vaikučiai aktyviai dalyvavo pasakos sekime: mėgdžiojo žvėrelių skleidžiamus garsus, mimikas, pirštininių lėlių pagalba patys suvaidino pasaką savaip. O „Meškučių“ grupės auklėtojos Ritos V. padovanota įspūdingo dydžio pirštinė su pasakų herojais labai nudžiugino bibliotekininkes ir ji bus naudojama sekant kitas istorijas. Dėkojame šauniosioms auklėtojoms už išradingumą ir bičiulystę. Smagu, kai draugauja knygos ir vaikai.

Viešosios bibliotekos informacija

Radviliškio lopšelio-darželio „Žvaigždutė“ archyvo nuotraukos