Būrys tautiškai pasipuošusių ir patriotiškai nusiteikusių ikimokyklinukų ir pirmokų iš Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos kovo 6 d. sugužėjo į Radviliškio viešąją biblioteką siekdami savo menine veikla paminėti mūsų tautai svarbią datą – Kovo 11-ąją – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną.

Bibliotekos direktorė Violeta Šukaitienė pasveikino vaikus ir mokytojus su švente. Vaikų literatūros skyriaus vedėja Nijolė Pakštienė pateikė keletą istorijos faktų apie šį mūsų tautos istorijos svarbų tarpsnį. Nuoširdūs vaikų pasirodymai – dainelės, eilėraščiai, šokiai tarsi bylojo apie vaikų daromus gerus darbus Tėvynei.

Vaikus meniniam pasirodymui paruošė mokytojai: Renata Kašėtaitė, Rita Jakštienė, Artūras Miškinis, Sonata Budavičienė, Nijolė Šinkūnienė, Valerija Jurgauskienė.