Radviliškio viešosios bibliotekos Pasakų kambaryje apsigyveno robotai. Tai – pirmoji Tito Ruchtino, Gražinos pagrindinės mokyklos 4b klasės moksleivio, siūtų žaislų paroda. Titas, būdamas 3 metukų, kartu su močiute Aniceta pradėjo lankytis Žaislotekoje. Kovo 6 d. įvyko parodos atidarymas. Jame dalyvavo Tito artimieji, Gražinos pagrindinės mokyklos VDM grupių vaikai ir mokytojos. Parodos autorius susirinkusiems papasakojo apie robotų siuvimą, kurio pradžią pasufleravo mamos siuviniai ir pirmasis jo robotas buvo pasiūtas su mamos pagalba. Žaislų siuvimui Titas naudoja antrines žaliavas, kartais sagas ir kempinėles. Robotus siuva pasižiūrėjęs į jų nuotraukas internete. Parodoje šalia pasiūtų žaislų puikuojasi ir knygos apie robotus bei robotukus.

Titas nuoširdžiai atsakinėjo į parodos lankytojų jam užduotus klausimus. Namiškiai džiaugiasi tokiu Tito hobiu ir skatina jį kurti toliau. Su pirmąja paroda Titą sveikino artimieji ir bibliotekininkės. T. Ruchtino robotų parodą kviečiame apžiūrėti iki kovo 23 d. Žaislotekos darbo valandomis 10.00–17.00 val.