Balandžio mėnesį Radviliškio viešojoje bibliotekoje kviečia penkių jaunų autorių, neseniai baigusių Vilniaus dailės akademiją, kūrybos paroda. Savo idėjas į Radviliškį atvežė: Karilė Stankevičiūtė, Gabija Kondratavičiūtė, Armandas Čiapas, Guostė Ringelytė ir Ieva Radzevičiūtė. Dėka radviliškiečio Armando iniciatyvos, ši paroda pasiekė jo gimtinę. Parodoje eksponuojami kino scenografijos projektai. Kino scenografijos paroda „Ateities paviljonai“ keliauja po gimtuosius jos autorių miestus. Balandį ji – Radviliškyje.

Vieni jų sukurti pagal žinomus literatūros kūrinius, kiti pagal fantazijų vaizdinį – pavyzdžiui, Gabija sukūrė mokslinės fantastikos filmo, pogrindžio mokslininko dirbtuvių scenografiją. Niūrios spalvos, seni baldai, purvinos, nutrintos grindys, neaiški aparatūra ir kitos keistos detalės sukuria gana slogią nuotaiką. O Ieva savo scenografijos projektui pasirinko Ramaino Gary romano ,,Aušros pažadas“ ekranizaciją ir pabandė atkurti Vilniuje, Didžiojoje gatvėje, XX a. trečiajame dešimtmetyje veikusį teatrą.

Parodoje taip pat galima pamatyti kino scenografiją pagal J. Harris romaną ,,Šokoladas“, Kauno modernizmo architektūros butą pagal Vytauto Sirijos Giros romaną ,,Raudonmedžio rojus“, gana paslaptingą sanatoriją iš T. Mano romano ,,Užburtas kalnas“.

Mažojoje galerijoje eksponuojamos net dvi parodos: Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro (RTVMC) įvairių mokinių grupių kūrybinių darbų paroda „Lai liejasi spalvos...“ ir Radviliškio Kutiškių daugiafunkcio centro (KDC) suaugusiųjų keramikos darbų paroda „Ugnies pakerėti“. RTVMC mokiniai, vadovaujami profesijos mokytojo Almanto Minkevičiaus, liedami akvarelę sukūrė itin fantaziją lavinančius spalvinius darbus. Tai abstrakcijos darbai, kuriuos lankytojas gali vertinti pagal savo įsivaizdavimo ir pojūčių lygį. Štai KDC suaugusieji kviečia pasidairyti keramikos darbų mozaikoje, kurioje gausu indų, žvakidžių. Bet kurį šioje parodoje eksponuojamą daiktą galima pritaikyti namų interjere, kaip išskirtinę detalę.

Kiti Viešosios bibliotekos Skyriai kviečia apžiūrėti vaikų darbelių, neįgaliųjų draugijos darbų, vieno paveikslo, dokumentų, literatūros bei kitas parodas.