Gegužės mėnesio šilti orai į Radviliškio viešąją biblioteką pritraukia vis daugiau ekskursijų lankytojų. Jų sulaukiame ne tik iš savo miesto lopšelių-darželių, mokyklų. Traukiniu atvyksta ir su Radviliškio viešąja biblioteka, jos vykdomomis edukacijomis susipažįsta ir mažieji šiauliečiai. Praeitą savaitę mūsų bibliotekoje viešėjo Šiaulių „Dermės“ mokyklos, Šiaulių miesto lopšelio-darželio „Berželis“ priešmokyklinukai su mokytojomis. Gegužės 13 dieną su bibliotekos Vaikų literatūros skyriumi ir „Pelėdžiukų svetaine“ susipažino Radviliškio lopšelio-darželio „Eglutė“ „Spinduliukų“ grupės vaikai ir auklėtojos. Gegužės 15 dieną Žaislotekoje vyko to paties lopšelio-darželio „Želmenėlių“ grupės skaitymo skatinimo baigiamasis rytmetys. Na, o gegužės 16-ąją sulaukėme pačių mažiausių miesto lopšelio-darželio „Žvaigždutė“ „Viščiukų“ grupės ugdytinių, kurie ne tik žaidė, bet ir smalsiai apžiūrinėjo tautodailininkės Astos Liaudanskienės sukurtas lėles.

Viešosios bibliotekos darbuotojos be galo džiaugiasi tokiu lankytojų aktyvumu ir tikisi netolimoje ateityje sulaukti dar daugiau skaitančių vaikų.